Türkiye'nin Müge Anlı programında tanıdığı Serkan Kıyak intihar etti.Ulusal basında yer alan haberlere göre eşinin evden kaçmasıyla aramaya başlayan Kıyak dün hayatına son verdi.

Uşak'ta yaşayan Serkan Kıyak'ın yerel basında çıkan haberne göre dün oturduğu evde kendisini asarak intihar etti. Edinilen bilgiye göre Serkan Kıyak eşinin geri dönmeyişini çok içerledi ve durumu kendisine yediremedi.

CANLI YAYINDA YERLERE YATTI

"EŞİM PİDECİYE KAÇTI"

Gündeme "Pideciye kaçtığını söylediği" eşinin kendisini ve ailesini istemediğini ifade etmesiyle kendini yerlere atan adam, olarak tanınan Serkan Kıyak hayatına son verdi.

Canlı yayında "Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim... 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin... Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben... Şikayetçiyim" demişti. Yerel yayın yapan usakgundem.com'un haberine göre 32 yaşındaki Serkan Kıyak, ikamet ettiği Durak Mahallesi Hoca Tahir Efendi sokağındaki evinde kendini asarak intihar etti.

YETİŞTİRME YURDUNDA BÜYÜMÜŞ

Yetiştirme yurtlarında büyüyen ve 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği eşinden bir yaşında da çocuğu olan Kıyak'ın eşinin ayrılması sebebiyle bunalıma girdiği ve yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği öğrenildi. Yayındaki sinir krizinin ardından son olarak tekrar Müge Anlı ile Tatlı Sert'e tekrar çıkan Serkan Kıyak, eşinden ayrılmaya karar verdiğini söylemişti. Mutfağa girip börek yapan Kıyak, yaptığı böreği Müge Anlı'ya ikram etmiş ve yeni bir başlangıç yapacağını belirtmişti.

ZAHİDE YETİŞ PROGRAMINA KATILACAKTI

muge-anli-serkan-kiyak1-bX0j_cover

Gazeteci Müge Anlı hareketlerinden şüphelendiği Serkan Kıyak'ın yeni hayatlar tanıması için programına Zahide Yetiş'i çağırmış ve kayınvalidesi ile birlikte yarışmaya katılmasını istemişti. Yetiş bu teklifi kabul etti ancak Serkan Kıyak yarışmaya katılmadan intihar etti.