Süslü Korkuluk dizisi konusu ve oyuncuları merak edilmeye başladı. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoyun başrollerde yer alacağı dizi televizyonlara damga vurmaya hazırlanıyor. Peki Süslü Korkuluk dizi oyuncuları kimler?
SÜSLÜ KORKULUK DİZİ OYUNCULARI
Başrollerde Çağatay Ulusoy'un yer alacağı dizide oyuncular sır gibi saklanıyor. Dizinin konusu kıyafet tasarımcısının aşk hayatını anlatan bir yapım olarak karşımıza çıkacak. OGM Pictures yapımın üstlendiği dizi Pazartesi günleri ekrana gelecek.
GÜLSEREN BUĞDAYLIOGLU ESERİ
Son döneme damga vuran dizilerin ilham kaynağı Gülseren Buğdaycıoğlu romanları bir yenisine daha hayat verdi. Ünlü yazarın Camdaki Kız, İstanbullu Gelin Kardeşler gibi önemli dizilere ilham kaynağı olmuştu.
Süslü Korkuluk dizisi TV8'de ekranlara gelecek. Dizi yakında başlayacak. İlk tanımıtında dizinin yakında başlayacağı bilgisi yer aldı. Dizinin yayın günü kesinleşmedi fakat tahminlere göre Çarşamba günü olabilir. Çünkü geçtiğimiz yıllarda Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de Çarşamba günleri yayınlanıyordu. Bu dizi de aynı şekilde yayınlanabilir. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.