Acun Ilıcalı'nın sır gibi sakladığı Survivor 2022 yeni çekim yeri ifşa oldu. Yıllardır Dominik Cumhuriyet'inde çekimleri yapılan Surivor yarışmasının yeni yeri ortaya çıktı. 

SURVİVOR ALL STAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Domink Cumhuriyeti içerisinde kalan adaların birisinde çekimleri yapılan yarışma programı birleşmeden sonra farklı bir adaya geçilerek devam ediyor. Toplam bir adanın iki yakasında yapılan çekimler yarışmanın sonuna doğru tek yakaya taşınıyor ve farklı bir ada imajı veriliyor. Diğer taraftan Survivor çalışan ekibi ise adanın ortasında buluna oteller bölgesinde konaklıyor. 

DÜZCE'DEN BÜYÜK ARAZİ ALMIŞTI

Acun Ilıcalı yıllar sonra Düzce'nin ormanlık alanlarında yüzlerce dönüm arazi alarak gayrimenkul yatırmı yaptı. Satın almanın ardından yüzlerce yorum dile getirilsede Acun Ilıcalı yapılan yatırımla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ortaya atılan iddialar arasında Survivor ve farklı projelerin bu alanda düzenleneceği oldu. Diğer taraftan bu yıl Survivor All Star'ın Türkiye'de çekildiği iddia edildi. Özellikle yarışmanın tanıtım fragmanında stüdyo ortamı görüntülerine yer verilmesi bu iddiaları kuvvetlendirdi. 

SURVİVOR ALL STAR DÜZCE'DE ÇEKİLİYOR

Ilıcalı'nın satın aldığı çiftlik Düzce'de bulunuyor. Buraya dev plato inşaa edeceği konuşuluyor. Acun Medya'nın buraya taşınacağı ve kurulacak yeni platoda çok sayıda dizi ve projenin hayata geçirilmesi planlanıyor. Tüm bu iddialar karşısında medyadan açıklama yapılmadı. Ancak yarışmanın başlamasının ardından pandemi etkisi devam ederse yarışmanın orta bölümünden sonra Türkiye ayağı başlayacak.