Survivor'da bugün yapılan oylama tarihi sonuca imza attı. Ünlü sunucu Acun Ilıcalı çıkan sonuç sonrası şaşkınlığını gizleyemedi. İşte 12 Mart survivor'da yaşananlar.
TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor dün akşam ilginç bir bölüme  imza attı.
Dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı rahat bir konsey geçirdi. Ünlüler takımı ise yeni bir aday potaya göndermek zorunda kaldı. Peki 12 Mart eleme adayı kim oldu?
12 Mart Survivor eleme adayı kim oldu?
Ünlüler takımı oylama sonucu Mert'i potaya gönderdi. İlk eleme adayı Mert oldu ancak oylama da tarihi anlar yaşandı.
Ünlüler takımında Mert 11 oy aldı ve Survivor tarihine geçti. Mert'in 11 oyuna karşı Batuhan 1 oy ve Barış bir oy aldı.
Acun Ilıcalı şaşırdı
Yarışmanın yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı oylamayı sunarken şaşkınlığını gizleyemedi. Toplam 11 oyun Mert'e çıkması karşısında Survivor tarihinde bu kadar fazla oy alarak potaya giden bir oyuncu hatırlamadığını söyledi.

MERT ÖCAL KİMDİR?

images (2)

2004 yılında ‘Best Model of Turkey’ ve ‘Best Model of The World’ yarışmasının birincisi olan Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.
Yarışmanın en uzun boylu üyelerinden biri olan Survivor Mert Öcal, 1.93 cm boyuyla izleyicilerin dikkatlerini çekiyor.

2004 yılında ‘Best Model of Turkey’ yarışmasının birincisi oldu. Ardından 2004 ‘Best Model of The World’ yarışmasında da birinci oldu.

Yurt dışında ve yurt içinde birçok katalog ve defilelerde model olarak görev aldı. Daha sonra da dizi filmlerde oynamaya başladı.

2008 yılında ‘Görgüsüzler’ adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya, Kayhan Yıldızoğlu, Sinem Ergin, Şeyla Halis, Ümit Yesin, Veysel Diker ile birlikte rol aldı.

2013 yılında ‘Bizim Okul’ adlı dizide Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile beraber oynadı.

2015 yılında ‘Aşk Yeniden’ adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasının Ünlüler takımında yer aldı.

2021'de Sen Çal Kapımı dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu.