Survivor Allstar'da elenen yarışmacı belli oldu. TV8 ekranlarının reytşng rekortmeni yarışma progamında bu akşam 4 aday eleme potasında yer aldı. Acun Ilıcalı bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. İşte Survivor'da bugün elenen yarışmacı.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Ekranların en çok izlenen programı bu haftada izleyici ekranlara kilitledi. Finale yakşaırken bu haftada bir yarışamcı adaya veda etti. İzleyicileri internet ve sosyal medya hesaplarından bu hafta kim elendi, Survivor bu hafta kim elendi, 5 nisan elenen isim aramaları yapılmaya başladı. Bazı sosyal medya hesapları Dominik bağlantılı olması sebebiyle elenen yarışmacılar ve kazanan takımları önceden bildirmeye başladı. Bu hesapların başında Lastvivor ve Listvivor geliyor.

5 NİSAN ELENEN YARIŞMACI KİM?

Bu hafta adaya veda eden yarışmacının Gizem olduğu iddia ediliyor. Hem performans hem SMS olarak diğer yarışmacıların daha gerisinde olduğu düşünülen yarışmacının bu hafta adaya veda edeceği gelen isimler arasında yer aldı. 

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Bu hafta iki dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımında Gizem ve Barış aday olurken, iki oyunu kaybeden gönüllüler takımı üç aday çıkardı. Gönüllüler takımının adayları Ardahan ve Gökhan oldu. Bu akşam adaya veda edecek isim açıklanacak?

İNSTAGRAM GİZEMLİ HESAP "GİZEM ELENDİ"

İnstagram üzerinden Survivor paylaşımları yapan "Last..r" hesabı bu hafta yarışmaya veda edecek ismi Gizem olarak duyurdu. Dominik bağlantılı gizemli hesabın çok sayıda takipçisi bulunuyor. Acun Medya'nın üzerine düştüğü hesaplardan birisi haline gelmesine rağmen henüz kapatılmadı. Elenen yarışmacıları ve ödül oyunu kazanan takımları yarışma yayınlanmadan sosyal medya üzerinden paylaşmasıyla biliniyor.