Survivor sakatlıklar sebebiyle eleme yapmadan yarışmacı göndermeye başladı. Son programda Elif yarışmadan ayrıldı. Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı. İşte detaylar..

Bu yıl Survivor yarışmasında zor parkurlar yarışmacıları çok yıprattı. Özellikle uzun ve engelli parkurlar yarışmacıları üst düzey performansla mücadeleye zorluyor. Sezon başından itibaren önce Atakan, sonra Adem sakatlanmış ardından Evrim ciddi sakatlık geçirmişti. Uzun süre yarışmalara katılmayan isimler sonrası yeni sakatlıklar kendini gösterdi. 

Elif Ayrıldı

Mide rahatsızlığı olduğu açıklanan Elif mental rahatsızlığını da iletti ve yarışmadan ayrılacağını açıkladı. Barış Murat Yalçında bacağındaki rahatsızlık yüzünden yarışmaya veda edecek. Acun son konseyde yarışmaya devam edip edemeyeceğini Barışa sordu. Böylece ünlüler takımı 8 kişi kaldı. Ancak tüm bunlar yaşanırken yeni bir sakatlık kendini gösterdi.

Adem Sakatlandı 

Sezon başında ayağındaki ağrıları söyleyen Adem sakatlığının yeniden nüksettiğini açıkladı. Doktor kontrolü sonrası durumu netlik kazanacak Adem'in devam edip edemeyeceğine karar verilecek.