Sedat Peker uzun süren sessizliğini bozdu. Yer altı dünyasının ünlü isimlerinden olan Peker çok sayıda siyasi kişi hakkında iddialar ortaya attı. Son olarak İçişleri Bakanı Soylu hakkında ortaya attığı iddiaların doğru olmadığı ortaya çıkmıştı. 

Sedar Peker Meral Akşener hakkında söyledikleri yeniden gündeme geldi. Peker Türkiye'de barmen cinayeti olarak bilinen olayın ardından Meral Akşener'e kendisiyle gizli organizasyonda ne görüştüğünü sordu.

sedat

'GİZLİ ORGANİZASYONLA GÖRÜŞTÜ'

Peker açıklamasında şunları söyledi:

"Parti başkanı Meral Akşener  suç duyurusunda bulunacaksa 1997'de işlenen barmen cinayetinin hemen sonrasında kendisi İçişleri Bakanı'yken, ortak tanıdığımız birinin gizli organizasyonuyla benimle niçin görüştüyse, asıl bunun için suç duyurusunda bulunmalıdır.

Meral Akşener suç duyurusunda bulunacaksa İzmit'teki Welborn Otel'de Gürkan Turizm'in sahibinin oğlunun 2014 yılındaki sünnet düğününde yerel televizyoncuların kameralarının kapattırılmasını düğün sahibinden isteyerek bir kenarda birçok şahidin huzurunda benimle kulaktan kulağa ne konuşmuştur? Bence bununla ilgili suç duyurusunda bulunması daha doğru olacaktır."