Survivor elem adayı kim oldu? Dün akşam yayınlanan 10 nisan Pazar Survivor All Star eleme adayı bugün gündeme düştü. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu? İşte detaylar.

alstar

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

En güçlülerin yer aldığı Survivor All star dün akşam nefesleri kesti. Bu hafta 3. dokunulmazlık oyunu ekranlara geldi. Ünlüler takımı ve Gönüllüer dokunulmazlık için inanılmaz ter döktü. Dokunulmazlık oyununu ilk etabını kadınlar alırken ikinci etapta gönüllüer kaybetti ve Best Of yarışmasında gönüllüler takımı kaznadı.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Konseyde oyların hepsini alan Parvi bu haftanın 3. eleme adayı oldu. Bununla birlikte Gizem, Barış ve Parviz ile birlikte ünlüler takımının 3 adayı potaya girmiş oldu. 

3404869_bfe9b9f6dc10b1728a075ae8a8c57c1e_640x640

PARVİZ İSYAN ETTİ

Diğer taraftan yarışmaya ve adaya yakın kaynaklar koney sonrası ismi yazılan Parviz'in isyan ettiği ve takımların karışmasını istediği ortaya çıktı. Yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Parviz, Atakan'dan daha başarılı olduğunu ancak takımın ondan sms konusunda çekindiği için kendisini yazdığını iddia edildi.