Nagihan ve Nisa birbirine girdi. Survivor'da gerginlik günlerdir devam ediyor. Nagihan Karadere son konseyde psikolojik sorunlarından bahsetti. Kızıyla ilgili önemli hassasiyetleri sonrası yarışmacılar çok üzerine geldi. Nisa Bölükbaş ve Nagihan arasında ise doping ve steroid tartışması bardağı taşırdı.

Nisa Bölükbaş; ''Steroidler beynini yakmış''

Survivor Nagihan yeni bölüm fragmanında söz alarak, ''Nisa'nın bir söylemi olmuş. Steroidlerin beynini yakamış gibi.'' İfadeler kullandığını söyledi ve cevap vermek istedi.

Konseyde Nisa, Nagihan'ı kastederek ''Senin bu steroidlerin beynini yakmış.'' ifadesini kullandı. 

Nisa'dan büyük iddia, ''Doping testinden yakalandın''

SURVİVOR 70. Bölüm fragmanında Nisa, ''Daha önce bu problemleri olduğunu biliyorum. Doping testinden yakalandın ya...'' dedi. 

Nagihan; ''Rekorum orada''

Nagihan Karadere ise, ''Ben dopingden yakalanmadım. 11 yıllık rekorum hala orada bekliyor.'' yanıtını verdi. 

Nisa'ya büyük tepki!

Fragmanın yayınlamasının ardından Nisa Bölükbaşı'na büyük tepki geldi. Özellikle sosyal medya kullanıcıları Nisa'nın Nagihan'a saygısızlık yaptığını belirterek özür dilemesi gerektiğini söylediler. Peki Survivor Nagihan doping kullandı mi? 

Nagihan Doping mi kullandı?

400 metre engelli koşuda, Türkiye rekortmeni olan Nagihan Karadere, halen bu ünvanı elinde tutuyor. Spor hayatı boyunca doping cezası almadı.

Nisa Diskalifiye Edildi.

Diğer taraftan Nisa Bölükbaşı söyledikleri yüzünden acil konseyde savunma yaptı. Fakat sunucu Acun Ilıcalı'nın Nagihan'a karşı yapılan bu söylemlerden sonra Nisa'yı diskalifiye ettiği iddia edildi.