ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün garip olaya şahit oldu. Kızlarını verdiği adamın yani dünürü ile imam nikahı yapan adam gündem oldu.

Olay Şanlıurfa'da gerçekleşti. Ahmet Akbulut karısının eşinin annesini (kayın validesi) öz babasıyla evlendirmek için kaçırdığını açıklamasıyla Müge Anlı'ya başvurdu. Olayın çözülmesini isteyen Akbulut canlı yayına katıldı.

kkk-6C4O

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında olayların ardı arkası kesilmiyor. Son programda da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı Şanlıurfa’dan evlendiği Fatma Akbulut’un öz annesini kendi babası ile evlenmesi için kaçırdığını iddia eden Ahmet Akbulut, ATV ekranlarında ki Müge Anlı ile “Tatlı Sert” programına katılarak olayın çözülmesini talep etti.

lo-g0rV

Avanos ilçesine bağlı Çalış Kasabasında ikamet eden 63 yaşında ki Ayşe Akbulut’tan haber alamayan aile Müge Anlı’ya müracaat etti.

headline-ze3f

Israrla annesinin eşi tarafından kaçırıldığını söyleyen Avanos Çalış Kasabalı Ahmet Akbulut, eşi Fatma’yı suçlayarak çarpıcı iddialarda bulundu. İddialar üzerine telefon ile programa bağlanan Fatma Akbulut, kayınvalidesinin kendi rızası ile babası İbrahim Halil Aksoy’a geldiğini belirtti.