Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Mustafa Karadağ

Firma Ünvanı
Mustafa Karadağ

İmtiyaz sahibi isim ve soyisim bilgisi
Mustafa Karadağ
İmtiyaz sahibi e-posta adresi
mustafakaradag@eflatunhaber.com.tr

İmtiyaz sahibi telefon numarası

05441102424

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Muhammed Karadağ

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Cemil Tuna.

ctuna@eflatunhaber.com.tr

Haber Editörleri / News Editors

Kamil Salvi
kamil@eflatunhaber.com.tr
Twitter @kamil


busra belli 
busraeflatunhaber.com.tr
Twitter @bursatelli

Hilal Pati
hpati@eflatunhaber.com.tr
Twitter @hpati

Erkan Afkan
efkan@eflatunhaber.com.tr
Twitter @erkanaf


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Meryem suba
msuba@flatunhaber.com.tr
Twitter@msuba

Mali Müşavir / Financial Advisor
Yonde Muhasebe
ymuhasebe@eflatunhaber.com.tr

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

hukuk@eflatunhaber.com.tr

Reklam / Advertise
reklam@eflatunhaber.com.tr


Barındırma / Hosting
Güzel Hosting
info@guzel.net.tr

Yazılım / Software
TEBİLİŞİM


İletişim / Contact
Eyüpsultan Bulvarı no 1903
05441102424
iletisim@eflatunhaber.com.tr

 
Tüm Soru Ve Görüşleriniz düzeltme ve istekleriniz için

iletisim@eflatunhaber.com.tr

Tekzip ve Düzeltme mesajlarınız için

tekzip@eflatunhaber.com.tr

 

YASAL UYARI:
© Copyright 2019 eflatunhaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde eflatunhaber.com.tr’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.
GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur.eflatunhaber.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.
eflatunhaber.com.trdaki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili eflatunhaber.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on eflatunhaber.com.tr This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on eflatunhaber.com.tr are opened on a new page. eflatunhaber.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.