Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birine yaklaşıyor.

2023 seçimleri hem iktidar hemde muhalefet için çok büyük önem taşıyor. İktidar cephesi, ekonomik alanda sıkışıklığı çok yönlü araştırmaya devam ederken diğer taraftan muhalefet elindeki tüm kozları oynamaya başladı.

Ekonomik krizlerin arttığı dönemi fırsat bilen muhalefet aktivist ve ünlüleri sahneye davet etti. İlk olarak komedyen adı altında son dönemini yaşayan isimler piyasaya sürüldü ancak yeterli olmayınca daha ünlü isimlerden yardım beklendi. Ülkemizin mega starı tam burada sahneye çıktı ve yıllar sonra saçma sapan bir şarkıyla izleyicisine ulaştı. Sanatsal anlamda büyük bir yapım olduğunu düşünebilir. Evinden bile çıkmadan yerinden kıpırdamadan çekildiği anlaşılan klipte dahi mega star hayal kırıklığına uğradı.

Bu boş beleş işlerle zaman kaybedeb muhalefet tamamen son dönemlerdeki zamları, ve geçim sıkıntısı gündemini değiştirmek için mükemmel bir gündem oluşturdu.

İşte bu yüzden geçmeyecek,

İktidar her fırsatta gündemi zamların ötesine taışmak isterken onun beceremediği siz yaptınız...

.............................................................................................................................................................................................Ne olacak bu Fener'in hali?

Sarı lacivertli ekibin unutulmaz futbolcusu Rıdvan Dilmen, " Bu Fener adamı kanser eder" sözünü bu yıl sıkça tekrarlamak zorunda kaldı. Kulüpte yer yerinden oynardı ve aynı şekilde Galatasaray'da da ancak bu ikilinin başarısızlığı yönetimlerin koltuklarını sağlamlaştırdı. Araya Beşiktaş'ta katılınca üç büyüklerin yönetimleri tadından yenmez bir sene geçiriyor.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,