Türkiye-Azerbaycan İşadamları ve Sanayiciler Derneği (TÜİB) Başkanı Hüseyin Büyükfırat İnternasyonel, Türkiye İş İnsanları Derneği (İNTİSAD) Başkanı Av. Selahattin Par’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tural ŞAHBAZLI (KAHRAMANMARAŞ İGFA)İNTİSAD Başkanı Av. Selahattin Par’ın iş ofisinde gerçekleşen ziyarette Başkan Par’a güven tazelemesi dolayısıyla hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Büyükfırat: “Bugün değerli kardeşim Selahattin beye İNTİSAD’ın son genel kurulunda tekrar başkan seçilmesi dolayısıyla hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Güzel ve verimli bir görüşme yaptık. İnşallah 2022 yılının Ocak ayında Bakü’de ortaklaşa bir iş formı gerçekleştireceğiz”-dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Par ise şu ifadeleri kullandı: “Nazik ziyaretleri dolayısıyla değerli gardaşım Hüseyin Büyükfırat beye teşekkür ediyorum. İşbirliğimiz çerçevesinde neler yapabiliriz onları konuştuk. İnşallah ocak ayında Bakü’de muhteşem bir programa imza atacağız.” 

Ziyaret ve toplantıya dernek başkanları ile yanısıra İNTİSAD Kurucular Kurulu Üyesi Kadir Zortaş ile İNTİSAD Yönetim Kurulu Üyesi  Amil İsmailov da katıldı.