Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hafif belirtiler üzerine yaptırdığı korona virüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Başkan Erdoğan'ın sağlık durumu nasıl?

Açıklamanın ardından Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık durumu her geçen gün merak edilmeye başladı. Peki Erdoğan'ın sağlık durumu nasıl?

Son olarak dün sabah saatlerinde sağlık durumunun iyi olduğu hakkında bilgi veren Başkan Erdoğan bugün sağlık durumu ile ilgili herhangi bir paylaşım yapmadı. Yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre hafif semptomların devam ettiği ve evinde istirahat halinde olduğu bilgisi verildi. 

Test sonucunun açıklanmasının ardından çok sayıda geçmiş olsun mesajı alan Cumhubaşkanı Erdoğan tüm mesajlara sosyal medya hesabından cevap verdi. Aralarında devlet başkanlarının yer aldığı sosyal medya hesaplarına cevap verdi.

ERDOĞAN'IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Evinde istirahat halinde olan Cumhurbaşkanı son olarak Mahir Ünal'ın katıldığı programa cep telefonu ile halka hita etmiş. Öneml bir durumu olmadığını belirterek evde çalışmaya devam edeceğini söylemişti.