Survivor son ödül oyununu kazanan ünlüler takımı görüntülü mesaj alarak sevdikleriyle buluştu. Ödülün en güzel kısmı ise Nagehan Karadere'nin görmediği kızının fotoğrafını beklemesiydi. Hereks kızı Arven'in fotoğrafını beklerken babası kızın 4 yaş fotoğrafını gönderdi ve Nagehan adeta yıkıldı.

"BABASI BİLEREK YAPIYOR"

Mesaj açılınca kızıyla yıllar öncesine ait fotoğrafı görünce büyük şok yaşayan Karadere, “Bu fotoğrafı ben çektim, kızımın anlık fotoğrafını istiyorum. Bu fotoğraf çok eski, kızım burada dört yaşında. Babası bilerek yapıyor.” dedi.

NAGİHAN KARADERE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Nagihan Karadere 27 Aralık 1984 yılında Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde dünyaya geldi. Türk kısa mesafe ve engelli koşucusudur. 400m engelli rekor derecesi 55.09 saniyedir. 2012 Londra olimpiyatlarında A barajını geçerek olimpiyatlarda yarışmıştır.

Fenerbahçe'de yetişti ve sürat koşuları branşında yarıştı.

13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.

Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında ( Merve Aydın, Meliz Redif ve Pınar Saka ile birlikte) gümüş madalya kazanmıştır gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yer aldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.